ZVEŘEJTE VÁŠ POUŽÍVANOU ATRAKCI

Atrakce použité s tržní hodnotou do 100 000 EUR budou zveřejněny s upozorněním na vaše jméno (prodejce). Všichni kupující vás budou kontaktovat přímo a vy budete moci spravovat konečnou dohodu bez provize agentury.

Cena za publikační službu je 199 EUR (+ DPH, pokud je k dispozici) po dobu nejvýše 18 měsíců. Pravidelně zveřejňujeme vaši použitou atrakci také k prodeji na sociálních médiích spojených s RidesZone. Pokud potřebujete změnit popis nebo cenu, můžete nás kdykoli kontaktovat info@fabbrirides.com.

PROČ PUBLIKACE V RIDESZONE?

Zveřejněním reklamy v RidesZone můžete rozšířit počet potenciálních kupců na mezinárodní scéně. RidesZone je první vícejazyčná aplikace navržená speciálně pro poskytování služeb operátorům atrakcí se silným nárůstem uživatelů po celém světě.

Obdržíte žádosti o informace přímo na svou e-mailovou adresu a vy se rozhodnete, na koho odpovědět. Jako možnost můžeme také zveřejnit vaše telefonní číslo.

RidesZone používají lidé ve více než 100 zemích; většina zobrazených stránek pochází z Evropy a amerického kontinentu. Zjistěte, kolik uživatelů RidesZone je a ze kterých zemí pocházejí, klikněte zde.

PROČ PLATITE?

Technici RidesZone se ujistí, že platforma stále funguje a že software je kompatibilní s neustálými aktualizacemi telefonů typu IPhone a Android. RidesZone je také viditelný jako web na adrese www.rideszone.com.

BANKOVNI PLATBA

Pokud jste v Evropské unii, můžete platit v bance pomocí informací, které vám zašleme.  Po provedení platby nám zašlete kopii platby za WhatsApp nebo e-mailem. Po obdržení platby vám pošleme potvrzení.

PLATBA KREDITNÍ KARTOU

Pokud jste v Evropské unii, můžete použít kód DPH (VAT-VIES), abyste se vyhnuli příplatku k DPH. Bezpečnou platbu spravuje přímo PayPal, který zjistí, ve které zemi se nacházíte a zkontroluje, zda je váš kód DPH správně zaregistrován v Evropské unii.

Automaticky obdržíte potvrzení o platbě s automatickou zprávou. Tento systém je v souladu s režimem MOSS. Obtížnost? přečtěte si pokyny klikněte zde.

SERVISNÍ CENTRUM PRO ATRAKCE (anglický jazyk)

Navštivte servisní středisko věnované provozovatelům atrakcí. Zjistěte, které služby jsou vám k dispozici pro zlepšení a zabezpečení vaší přitažlivosti.

UPOZORNĚNÍ

Text tohoto článku byl přeložen do Googlu, takže mohou nastat chyby. V případě potřeby zkontrolujte anglickou verzi.